HTTP Client Manager (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Read more
uk: Читати далі

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Location
uk: Місце розташування

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Parameters
uk: Параметри

en: All posts
uk: Усі дописи

en: Execute
uk: Виконати

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Base URI
uk: Основний ресурс URI

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
