HTTP Client Manager (8.x-2.6) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Location
oc: Emplaçament

en: Example
oc: Exemple

en: Override
oc: Suplantar

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Execute
oc: Executar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Web services
oc: Servicis Web
