HTTP Client Manager (9.3.1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Read more
ast: Lleer más

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Required
ast: Requeríu

en: Parent
ast: Padre

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Location
ast: Llugar
