HTTP Client Manager (9.3.3) - en to ro translation catalogue (26 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Required
ro: Necesar

en: Parent
ro: Părinte

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Location
ro: Locaţia

en: Example
ro: Exemplu

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Parameters
ro: Parametri

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: URI
ro: URL

en: Execute
ro: Execută

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Web services
ro: Servicii web
