HTTP proxy (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Port
ar: منفذ

en: Exceptions
ar: استثناءات

en: About
ar: حول
