HTTP proxy (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Exceptions
bo: དམིགས་བསལ་ཅན

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད
