HTTP proxy (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Password
pt: Senha

en: Port
pt: Porta

en: Exceptions
pt: Exceções

en: About
pt: Sobre
