HTTP proxy (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Port
he: פורט

en: Exceptions
he: יוצאים מהכלל

en: Server
he: שרת

en: About
he: אודות

en: User agent
he: סוכן המשתמש
