HTTP proxy (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Exceptions
hu: Kivételek

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: About
hu: Leírás

en: User agent
hu: Ügyfél
