HTTP proxy (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: رمز

en: Port
fa: درگاه

en: Exceptions
fa: استثناها

en: About
fa: درباره
