HTTP proxy (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Port
uk: Порт

en: Exceptions
uk: Винятки

en: Server
uk: Сервер

en: About
uk: Про модуль

en: User agent
uk: User Agent

en: HTTP proxy
uk: HTTP-проксі
