HTTP Response Headers (3.0.3) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Active
da: Aktiv

en: Roles
da: Roller

en: Conditions
da: Vilkår

en: description
da: beskrivelse

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Not restricted
da: Ikke begrænset

en: Restricted to certain pages
da: Begrænset til bestemte sider

en: Visibility Conditions
da: Synlighedsbetingelser

en: Visibility Condition
da: Synlighedsbetingelse

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
