HTTP Response Headers (3.0.3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Conditions
mr: अटी
