HTTP Response Headers (3.0.5) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Active
cs: Aktivní

en: Roles
cs: Role

en: Conditions
cs: Podmínky

en: description
cs: popisek

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: Visibility Conditions
cs: Podmínky viditelnosti

en: Visibility Condition
cs: Podmínka viditelnosti

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
