HTTP Response Headers (3.0.5) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Roles
eo: Roloj

en: Conditions
eo: Kondiĉoj
