HTTP Response Headers (3.0.5) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Value
is: Virði

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Name
is: Navn

en: Active
is: Virkin

en: Roles
is: Leiklutir

en: Not restricted
is: Ikki avmarkað

en: Restricted to certain pages
is: Avmarkað til ávísar síður
