HTTP Response Headers (3.0.5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका
