HTTP Response Headers (3.0.6) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Value
hi: मान

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: Active
hi: सक्रिय

en: Roles
hi: भूमिका

en: Conditions
hi: शर्तें

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं

en: Restricted to certain pages
hi: कुछ पन्नों के लिए प्रतिबंधित

en: Visibility Conditions
hi: दृश्यता की स्थिति

en: Visibility Condition
hi: दृश्यता स्थिति

en: Show for the listed pages
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों के लिए दिखाएँ
