HTTP Response Headers (3.0.6) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Active
ru: Активно

en: Roles
ru: Роли

en: Conditions
ru: Условия

en: description
ru: описание

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Restricted
ru: Органиченный

en: Not restricted
ru: Без ограничений

en: Restricted to certain pages
ru: Ограничено для определённых страниц

en: Visibility Conditions
ru: Условия видимости

en: Visibility Condition
ru: Условие видимости

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц
