HTTP Response Headers (3.0.8) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Name
bn: নাম

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Roles
bn: ভূমিকা
