HTTP Response Headers (3.0.8) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Active
lt: Aktyvus

en: Roles
lt: Rolės

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: description
lt: aprašymas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
