HTTP Response Headers (3.0.8) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
