HTTP Response Headers (3.0.9) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua
