HTTP Response Headers (8.x-2.0-rc5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Other
fa: ساير

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Machine name
fa: نام دستگاه
