HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Other
bo: གཞན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
