HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Other
gl: Outro

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
