HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Other
hr: Ostalo

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
