HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە
