HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Other
el: Άλλο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: About
el: Περί
