HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Other
et: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: About
et: Programmist
