HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Url
fi: Osoite

en: Other
fi: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: About
fi: Tietoja
