HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Label
is: Merking

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Url
is: Vefslóð

en: About
is: Um
