HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Label
lt: Etiketė

en: Other
lt: Kiti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: About
lt: Apie
