HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి
