HTTP Status Code (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
