HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Value
kk: Мән

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Never
kk: Ешқашан
