HubSpot (3.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: About
ne: बारेमा
