HubSpot (3.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Actions
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Subscriptions
bg: Абонаменти

en: Never
bg: Никога

en: Source
bg: Източник

en: Select
bg: Избери

en: Subscription
bg: Абонамент
