HubSpot (3.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Settings
bs: Postavke

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: Include
bs: Uključi

en: Source
bs: Izvor
