HubSpot (3.0.0-rc1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Remove
fi: Poista

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: Include
fi: Sisällytä

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: External
fi: Ulkoinen

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Source
fi: Lähde

en: Notice
fi: Huomio

en: Select
fi: Valitse

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: No subscriptions available.
fi: Ei uutiskirjeiden tilauksia.

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: About
fi: Tietoja

en: Element
fi: Elementti

en: Debugging
fi: Debuggaus
