HubSpot (3.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Remove
fr: Retirer

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Subscriptions
fr: Abonnements

en: Include
fr: Inclure

en: Always
fr: Toujours

en: Never
fr: Jamais

en: External
fr: Externe

en: Notice
fr: Information

en: Select
fr: Sélectionner

en: Subscription
fr: Abonnement

en: Mapping
fr: Correspondance

en: No subscriptions available.
fr: Aucun abonnement disponible.

en: Field mapping
fr: Correspondance de champ

en: About
fr: À propos

en: Element
fr: Élément

en: Debugging
fr: Débogage

en: Tracking
fr: Suivi

en: Field Mapping
fr: Correspondance des champs

en: Debugging enabled
fr: Débogage activé
