HubSpot (3.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: Include
gl: Incluír

en: Never
gl: Nunca

en: External
gl: Externo

en: Option
gl: Opción

en: Source
gl: Orixe

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Mapping
gl: Mapeo

en: No subscriptions available.
gl: Non hai subscricións dispoñíbeis.

en: About
gl: Información

en: Element
gl: Elemento

en: Debugging
gl: Depuración
