HubSpot (3.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Value
hi: मान

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Remove
hi: हटाएँ

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: ID
hi: आईडी

en: Include
hi: शामिल

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: External
hi: बाहरी

en: Option
hi: विकल्प

en: Source
hi: स्रोत

en: Notice
hi: नोटिस

en: Mapping
hi: मानचित्रण

en: About
hi: के बारे में

en: Debugging
hi: दोषमार्जन
