HubSpot (3.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Actions
hr: Akcije

en: Remove
hr: Ukloni

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Include
hr: Uključi

en: Never
hr: Nikada

en: External
hr: Eksterni

en: Option
hr: Opcija

en: Source
hr: Izvor

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: About
hr: Opis

en: I agree
hr: Slažem se
