HubSpot (3.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: ID
is: Kenni

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: Include
is: Telja með

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Notice
is: Tilkynning

en: About
is: Um
