HubSpot (3.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Never
ka: არასდროს

en: External
ka: გარე

en: Source
ka: წყარო
