HubSpot (3.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Option
my: ရွေးရန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: About
my: အကြောင်း
