HubSpot (3.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Actions
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Include
oc: Inclure

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: External
oc: Extèrne

en: Source
oc: Font

en: Select
oc: Seleccionar

en: About
oc: A prepaus

en: Debugging
oc: Desbugatge
