HubSpot (3.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Actions
pl: Akcje

en: Remove
pl: Usuń

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Option
pl: Opcja

en: Source
pl: Źródło

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: Select
pl: Wybierz

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: No subscriptions available.
pl: Brak dostępnych subskrypcji.

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: About
pl: O stronie

en: I agree
pl: Wyrażam zgodę

en: Debugging
pl: Debugowanie
