HubSpot (3.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: هویت

en: Include
fa: پیوست

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: External
fa: خارجی

en: Option
fa: انتخاب

en: Source
fa: منبع

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: Select
fa: انتخاب

en: Mapping
fa: نگاشت

en: About
fa: درباره

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی
